O Nas

Poznaj Nas

Poznaj nas i naszą historię

Trzon naszego zespołu od lat ten sam to Mariusz, który przez te 25 lat zebrał wokół siebie grupę ludzi, których połączyła wspólna pasja – do zwiedzania świata i pokazywania go innym. Kochamy podróże te małe i duże, z zaangażowaniem zabieramy naszych klientów na wycieczkę 25 km od miejsca zamieszkania jak i na inne kontynenty. Każdy z nas jest inny, każdy z nas w czym innym się specjalizuje, doskonale się uzupełniamy – a jak trzeba kogoś chwilowo zastąpić lub komuś pomóc to nie ma chwili zastanowienia.

Nasz Zespół

Poznaj

Mariusza

Można by napisać jedno słowo: Szef, Prezes, Boss. Ale tutaj trzeba napisać znacznie więcej :) Przede wszystkim to człowiek o niespożytej energii do działania, do odkrywania (świata) i do dzielenia się z innymi, wszystkim co ma. Mariusz, chodzący optymizm i ostoja spokoju. Dla niego nie istnieje słowo “problem”, bo nie ma czegoś takiego, czego nie da się rozwiązać. Nie lubi kiedy mówimy o nim Prezes, bo niekoniecznie dobrze mu się kojarzy to słowo ;) Ale bez wątpienia jest najlepszym z najlepszych! Motywuje, inspiruje, wspiera, zaraża, angażuje, rozumie i KOCHA - kocha swoją pracę! To słowo tłumaczy wszystko.

Poznaj

Karolinę

Spełniona mama, niezastąpiona przyjaciółka i najdłużej pracująca kobieta w MEGA TOURS. Jeśli możemy o kimś w biurze powiedzieć, że wie wszystko, to właśnie Ona. Jak tylko uda jej się ugasić  pożary, opanować bieżące sprawy, i znajdzie chwile wolną od obowiązków, to pakuje walizki i zabiera najbliższych by pokazać im to, czego jeszcze nie widzieli. Pasja? Córka, praca, podróże i gotowanie – dobre! (o kolejność wymienionych pasji należy zapytać ją samą) W pracy? Jak się „pali i wali” to Ona jest najlepszym lekiem, głosem rozsądku, opanowania i wsparcia. Rozumie zawsze i wszędzie. 

Poznaj

Janinę

„Zaczytana” kobieta wielkiej pasji, poszukuje ciągle nowych kierunków, by gdzieś móc znów spakować plecak ☺ Nie wyobraża sobie życia bez podróży, książek, wina i dobrego jedzenia :)  (o kolejność tych istotnych punktów należy już zapytać ją samą) Uwielbia swoją pracę – gdziekolwiek by nie była, znajdzie coś wartościowego! Czasem dużo gada, ale w tej pracy to akurat przydatna “umiejętność”. Najważniejsze - można na nią liczyć ZAWSZE i WSZĘDZIE!  Mocne strony? Mnóstwo! Słabe? BRAK! 

 

Poznaj

Marcina

Od niemal 20 lat związany z Mega Tours jako pilot i przewodnik  oraz najweselszy głos w telefonie kiedy do nas dzwonisz. My uwielbiamy Marcina za jego poczucie humoru, za dystans do siebie, do świata i za niepohamowany apetyt... na życie!  Ci co mieli okazję podróżować z Marcinem wiedzą, że nie będą się nudzić i smucić. 

Poznaj

Michalinę

Biurowa ostoja, wsparcie i najpiękniejszy uśmiech naszego zespołu. Pomocna w każdej sytuacji, szybka jak błyskawica i niesamowicie skuteczna w działaniu. Potrafi wyczarować najbardziej niewykonalną rezerwację i mimo, że nie jeździ z grupami, znają ją wszyscy. Zawsze znajdzie dobre słowo, nawet gdy sama pada z nóg. Lubi piękne rzeczy, dobrą kawę z kwiatowej filiżanki i spacer po lesie (co bardziej - zapytajcie ją sami). Bez niej Mega Tours nie byłby taki sam!

Nasza Misja

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer bibendum fringilla sem, eget tempor justo vestibulum id. Maecenas mollis, justo ut dignissim dictum, urna felis venenatis erat, vitae pellentesque risus leo sit amet eros. Nam aliquet nisl et dolor molestie pretium. Vivamus lacinia a erat sit amet tempor. In laoreet, leo a rhoncus ultrices, eros mauris dapibus urna, vitae volutpat urna lacus et dolor. Nunc vel nibh sollicitudin, vulputate erat in, varius orci. In posuere sapien non risus fringilla vehicula. Etiam nisl arcu, luctus et ipsum a, accumsan egestas ipsum. Suspendisse potenti. In ipsum tortor, placerat ut diam ut, placerat dapibus neque. Sed ligula sapien, fermentum at vestibulum eu, aliquet quis orci. Suspendisse mauris metus, dictum finibus enim nec, consectetur tincidunt tortor. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae;

Mogliście spotkać ich na wycieczkach

W tym roku minie 25 lat działalności naszego biura. Przez ten czas współpracowaliśmy z dziesiątkami pilotów, których część swoją karierę zawodową zaczynała właśnie u nas. Nie sposób wymienić wszystkich, a tych co na zawsze zapisali się na kartach, znajdziecie poniżej :)

Bogna Lechowska

Odważna kobieta, której praca w urzędzie nie sprawiała satysfakcji, chciała więcej i Mega Tours był jej "bramą" do tego więcej. Na początek były grupy do Drezna czy Pragi. A kiedy to jej nie wystarczyło ruszyła w świat i stała się specjalistką od jej ukochanego Meksyku. Bawiła się na karnawale w Brazylii, by co jakiś czas wracać do domu - do Mega Tours.

Mirosława Kochańska

Zawodowo pełni funkcję powiatowego konserwatora zabytków. Prywatnie zaś, spełnia się jako mama bliźniaczek. Przy tym wszystkim znajduje również czas na współpracę z naszym biurem. Jako pilot wycieczek pracuje od 18 lat.. Turystyka jest jej pasją i odskocznią od dnia codziennego.

Radosław Sujak

 Radek przyszedł do nas jako student pierwszego roku i od razu chciał oprowadzać po Barcelonie. Przez kilka lat, każda grupa niezależnie od kierunku, była oprowadzana przez niego z ogromnym zaangażowaniem. Później był radnym, doradzał Marszałek Województwa, a nawet został wiceprezydentem Gorzowa Wlkp. Dzisiaj prowadzi własną firmę. 

Monika Pawłowska

Zaczynała od pilotowania po Polsce, ale szybko stała się miłośniczką Berlina, który ją fascynował i nigdy nie nudził. Dziś mieszka na Śląsku, jest nauczycielką w katowickim liceum, gdzie ma szczęście uczyć młodych ludzi z różnych zakątków świata, bo jest to szkoła z polską i międzynarodową maturą. Podróże są wciąż częścią jej życia i tak będzie już na zawsze, zaraziła się od nas tym bakcylem nieodwracalnie.

Michał Woźniak

Jak mówi, bez naszego biura byłby tylko zwykłym pilotem. A zamarzył być takim, jakiego sam chciał spotkać, jako turysta. Z Mega Tours związany od lat, zawsze skory do wyruszenia w kolejną cudowną podróż, wykonując swoją pracę z pełnym zaangażowaniem sprawia, że turyści będący pod jego pieczą już na zawsze zostają jego fanami.

Miłosz Paprzycki

Wspólną przygodę rozpoczęliśmy w czasie jego studiów. Wyjazd do Anglii, później pobyt w Australii nie zerwały naszych więzi. Po powrocie z Antypodów wrócił na trasę, wrócił do nas, bo turystyka tkwi głęboko w jego sercu, z tego się nie wyrasta.

Joanna Czupryna

Któregoś roku na ogłoszenie o pracy zareagowała z czystej ciekawości. Zafascynował ją Berlin, a ta sympatia przyczyniła się do przeprowadzki. Miłość do tego miasta, którą ją zaraziliśmy, zaowocowała stworzeniem bloga i napisaniem przewodnika po Berlinie wydanego przez ExpressMap.

Maria Wolska-Mleczak

Wieloletnia nauczycielka i wielbicielka podróży. Uwielbia odkrywać nowe miejsca, ich historię i tradycje. Szczególnie upodobała sobie Bałkany. Wielbicielka kotów i kwiatów, które chętnie fotografuje podczas swoich wędrówek. W naszym Biurze najczęściej można ją było spotkać z grupami w Warszawie, do której zawsze wraca z sentymentem.

Adrian Portała

Turystykę i podróże pokochał dzięki Mega Tours. Jak mówi, praca w naszym Biurze to najlepsze co mogło go spotkać, to jedna wielka rodzina, którą połączyła wspólna pasja jaką są podróże. Mocno wierzy, że doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas podróżowania są nieocenione i otworzą mu w przyszłości wiele wspaniałych furtek.

Z Mega Tours od 2006

Katarzyna Bondar

Swoje pierwsze kroki dorosłego życia stawiała na wyjazdach w Mega Tours. Jedną nogą na studiach, drugą w autokarze z gromadą dzieci. W ciągłym biegu do rozwoju kończyła kolejne kierunki studiów. Najbardziej w pamięć zapadł jej wyjazd zimowy do Monte Bondone. Pewnie dlatego że jako pamiątkę przywiozła sobie męża.

Dagmara Janiak

Z przyjemnością wspomina współpracę z nami, i ma nadzieję, że może jeszcze kiedyś zejdą się nasze drogi. Póki co, jej zawodowa droga rozwinęła się na nowej ścieżce, związanej ze zdrowym odżywianiem. Obecnie pracuje jako psychodietetyk i z pasji pomaga ludziom w tworzeniu zdrowych relacji z jedzeniem.

Jarosław Skorulski

Mieliśmy wielokrotnie przyjemność powierzania Jarkowi naszych turystów. Każda z grup wracała zakochana w odwiedzanej miejscowości, jej historii i oczarowana Panem Jarkiem. Obecnie pełni funkcję Naczelnika Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Zielona Góra, a swoje pasje realizuje w Stowarzyszeniu Nasze Zatonie i Fundacji "Ogrody Kultury".

Marta Drozdowska

Z radością wspomina czas kiedy miała okazję spod skrzydeł Mega Tours wyruszać z turystami w trasy, podczas których, obok zmęczenia, był także śmiech i radość. Obecnie kolejna z jej wędrówek zawiodła ją do Wrocławia, ale ma nadzieję, że uda jej się wrócić już na stałe do Zielonej Góry i kontynuować podróże z miasta, do którego ma taki sentyment.

Jacek Daniszewski

Podróże są jego największą pasją. W wolnym czasie lubi całodzienne, kilkunastokilometrowe marsze górskie po sudeckich szlakach. Oprócz tego uwielbia historię, czytanie książek, koszykówkę oraz muzykę. Na zawsze pozostanie wdzięczny MegaTours za umożliwienie odnalezienia i realizowania swojej życiowej pasji.

Dorota Gomółka

Pilotowanie wycieczek to jej pasja. Każdy wyjazd to nowe wyzwanie, które sprawia bardzo dużą satysfakcję i daje potwierdzenie, że warto było te sześć lat temu przekroczyć próg naszego biura, które stało się dużą częścią jej życia. W życiu codziennym jest strażakiem i dodatkowo prowadzi młodzieżową drużynę pożarniczą działającą przy OSP.

Justyna Marciniak

Swoją przygodę w Mega Tours rozpoczęła w 2005 roku. Studiowała wtedy turystykę i hotelarstwo na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od dziecka kochała podróże, i gdy zaczęła być pilotem wycieczek rozpoczęła się jej najpiękniejsza przygoda życia!
© 2021 Mega Tours Zielona Góra - wszystkie prawa zastrzeżone.
design by : rentlab.pl
Biuro podróży Mega Tours Zielona Góra, wczasy, wycieczki, last minute, wczasy z rodziną, turcja, tunezja, egipt, grecja, chorwacja, włochy, wyspy kanaryjskie
cookies

Ciasteczka Cookies i polityka prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek. Przeglądając ją wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie. 

Polub nas na FB

Zobacz nas w podróży

Zobacz nasze wyprawy